3D NÁVRH PROJEKTU

Veškerou projekci provádíme za pomocí speciálního vizualizačního programu, který umožňuje velmi efektivně tvořit budoucí vzhled zahrady.

Přednosti programu jsou především v tom, že vidíte celý svůj pozemek již osázený přesně tak, jak bude vypadat ihned po výsadbě nebo za několik let. Rovněž je možné sledovat, jak kvetou keře včetně barevné reality, v tom či onom ročním období. Nedílnou součástí je animace stínů v různou denní dobu daného měsíce a detaily jednotlivých pohledů z jakéhokoliv místa zahrady. Další výhodou je možnost plastického natvarování terénu. Stavební prvky, jako dům, bazén, chodníky, terasy, rozmístění osvětlení zahrady jsou samozřejmostí.

Každým rokem inovujeme programové vybavení, abycom Vám zajistili nejlepší možnou kvalitu. Ukázku našich projektů je možné v plném rozsahu prezentovat nezávazně v naší kanceláři. Pro lepší představu následuje několik obrázků z různých realizací zahradních projektů.

SOUČÁSTI ZAHRADNÍ STUDIE

K námi zpracované zahradní studii získáte kromě řady vizuálních pohledů i kompletní osazovací plán zahradní studie se seznamem rostlin.